Колонка Klipsch Nashville

- В наявності
- Код: S4813
12 080 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.3 |
| IP-код | IPx7 |
| USB | 1 × |
| АРК | Microphone, True Wireless Stereo, USB charging |
| Бездротові функції | Bluetooth |
| Час відтворення | 24 hr(s) |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Джерело живлення | Battery / cordless |
| Кількість гучномовців | 1 piece(s) |
| Кількість каналів | Separate speaker |
| Кількість смуг | broadband |
| Контроль | Android |
| Макс. SPL | 89 dB |
| Призначення | For mobile |
| Загальна вага | 0,97 kg |
| Середньоваквадратична продуктивність | 20 W |
| Тип системи | Active |
| Тип з'єднання | USB-C |
| Колір | Black |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 60 Hz |
- Ціна: 12 080 ₴









