Монітор Acer CB292CUbmiipruzx (UM.RB2EE.001)

- Немає в наявності
- Код: 111643267
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
[html]Монітор Acer CB292CUbmiipruzx з екраном 29", роздільною здатністю 2560x1080 (UltraWide FHD) і матрицею IPS. Модель оснащена вбудованими динаміками і USB-хабом. Час відгуку 1 м2. Отримайте перевагу Завдяки частоті оновлення 75 Гц панель дисплея створює 75 кадрів за секунду.Частота оновлення 75 Гц на 25% швидша, ніж 60 Гц, які пропонують більшість дисплеїв початкового рівня, але при цьому є доступною та забезпечує геймерам додаткові кадри Вбудовані динаміки полегшують спілкування з родиною, друзями та колегами, а під час ігор, перегляду фільмів і прослуховування музики ви зможете насолоджуватися якісним звуком без необхідності підключати зовнішні динаміки. USB-C – це технологія, що швидко розвивається, яка забезпечує швидку передачу даних, відеосигналів і живлення для заряджання пристроїв під час роботи. Одним тонким...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,65 kg |
| Висота з основою | 538mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 269mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 100000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Мoдель | CB292CUbmiipruzx |
| Потужність динаміка | 2W |
| Споживана потужність | 19W |
| Розмір плями | 0,265mm |
| Розмір екрана | 74 cm см |
| Роздільна здатність | 2560x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Ширина з основою | 698,7mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,3W |
- Ціна: 9 999 ₴






