Набір для домашнього кінотеатру Yamaha RX-V6A + Indiana Line Tesi 561 + 761 + 241, чорний (RXV6A+TESI561+761+241CZ+CZ)

- В наявності
- Код: 164559982
78 198 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пориньте у світ домашнього кінотеатру з V6A. Цей AV-ресивер повністю змінить ваш спосіб прослуховування та перегляду вдома. Крім того, численні функції означають кілька варіантів розваг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість динаміків | 6 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 1100 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Потужність | 150 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Розмір динаміка | 6,5 |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Цифровий оптичний вхід | Так |
| Чутливість | 90 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Кількість лінійних входів | 3 |
| Лінійний вихід | Так |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Регулювання фази | Так |
| Регулювання частоти кросовера | Так |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 150 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 30 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Так |
| Цифровий кросовер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Товщина стінок колонки | 18 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
- Ціна: 78 198 ₴

