Колонка Klipsch R-50M

- В наявності
- Код: S8939
17 341 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колонки - пасивні, потужністю 300 Вт, діапазон частот від 58 Гц до 21000 Гц, 2-смугові, опір: 8 Ом - 147,65 €/шт.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість каналів | Separate speaker |
| Кількість смуг | 2-band |
| Призначення | For TV |
| Загальна вага | 5 kg |
| Опір | 8 Ohm |
| Тип системи | Passive |
| Колір | Black |
| Частота до | 21 000 Hz |
| Частота от | 58 Hz |
- Ціна: 17 341 ₴









