Душова кабіна New Trendy Nesta 80x90x200 K4461

- В наявності
- Код: 182314786
65 718 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна. Nesta Gold Brushed. Душова кабіна Nesta Gold Brushed - це поєднання елегантного мінімалізму та сучасних технологій. Відрізняються деталями в благородному золотому кольорі з матовим, шліфованим покриттям, які надають ванній кімнаті розкішного характеру та тонкого блиску. Міцна конструкція з загартованого скла товщиною 6 мм гарантує довговічність і безпеку використання. Косий опор забезпечує стабільність, а петлі, що піднімають двері, захищають ущільнювачі, що сприяє довговічності продукту та щоденному комфорту. Колекція Nesta пропонує широкий вибір...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Тип | Прямокутні |
| Тип входу | Поворотні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 65 718 ₴

