Ванна Corsan Iseo 170x79 графіт Gun Metal 1347

- В наявності
- Код: 163942202
62 988 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ванна вільностійка Iseo 170 см. Iseo характеризується оригінальними лініями, через що саме ця модель ванни є однією з найчастіше обираних моделей при стіні. Була спроектована, щоб захоплювати сучасним дизайном та забезпечувати винятковий релакс і відпочинок. На особливу увагу заслуговує факт, що під час проектування ванни, особливу увагу звернули на ідеально профільовану форму. Завдяки чому тіло зберігає природну позицію, а купання стає надзвичайно комфортним. Ванна Corsan Iseo є визначником трендів серед усіх доступних ванн при стіні. Інноваційний...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59 см мм |
| Довжина: | 170 см мм |
| Матеріал | Акрил |
| Об'єм | 301 Л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Підлогові |
| Ширина | 79 см мм |
- Ціна: 62 988 ₴







