Умивальник Marmorin Duo S 380x380x850 з чорним постаментом PU536040380

- В наявності
- Код: 53463644
87 961 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Умивальник Marmorin Duo S 380x380x850 з чорним постаментом. Умивальники є одним з найважливіших елементів обладнання кожної ванної кімнати. Правильно підібраний умивальник може додати інтер'єру елегантності, функціональності та естетики. Доступні в різних формах, розмірах та матеріалах, що дозволяє ідеально підібрати до індивідуальних потреб і смаків користувачів. Вибір відповідної моделі умивальника може суттєво вплинути на комфорт використання та вигляд вашої ванної кімнати. Дизайн і розміри. Умивальник Marmorin Duo S. вирізняється сучасним і мінімалістичним дизайном, який чудово...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Marmorin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40,8 кг |
| Висота | 85 см мм |
| Матеріал | Доломіт |
| Отвір для змішувача | Без отвору |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Форма | Круглий |
| Ширина | 38 см мм |
- Ціна: 87 961 ₴





