Кабіна душова New Trendy Eventa без піддону 100x80 золота EXK4820

- В наявності
- Код: 156612389
112 408 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eventa Gold Shine. Колекція Eventa Gold Shine - це наступна версія кабін у сегменті преміум. Перевірені функціональні рішення, унікальний дизайн, а в новій версії - унікальна кольорова гамма золота в глянці, роблять кабіну Eventa Gold Shine відповідною очікуванням найвимогливіших клієнтів. Переваги кабіни EVENTA: Довговічність і стабільність. Деталі, виготовлені з латуні, які поєднують функціональність та елегантність. Надійно кріплять продукт до стіни, зберігаючи мінімалістичний характер колекції. Естетичний і функціональний жолоб. Запобігає стіканню води з дверей кабіни на підлогу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | Eventa Gold Shine |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 112 408 ₴










