Кабіна душова Radaway Essenza Pro White без піддону 80x90 100950800401L+100950900401R

- В наявності
- Код: 95089767
65 600 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Essenza Pro White Pdd 80x90 100950800401L+100950900401R. Душові кабіни. це невід'ємний елемент сучасних ванних кімнат, що поєднує. функціональність. ,. естетику. і. комфорт. Вибір відповідного рішення, такого як. Radaway Essenza Pro White PDD. , може суттєво вплинути на якість щоденних ритуалів, пов'язаних з гігієною та релаксацією. Завдяки різноманітним формам і розмірам, душові кабіни стають практичним рішенням і стильним доповненням до інтер'єру. Матеріали та оздоблення. Модель. Radaway Essenza Pro White PDD. виготовлена з. загартованого скла. товщиною. 6 мм. ,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Конструкція | Без піддона |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Напівкруглі та 1/4 кола |
| Тип входу | Складані двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 65 600 ₴










