Ванна Marmorin Tantium 1550x700x600 PW532011550

- В наявності
- Код: 53463669
186 012 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Marmorin Tantium 1550x700x600 PW532011550. Ванна. Marmorin Tantium. це ідеальне поєднання. сучасного дизайну. з високою якістю виконання. Є невід'ємним елементом кожної ванної кімнати, пропонуючи не лише комфорт і релакс, але й функціональність та естетику. Завдяки різноманітності форм і матеріалів, цю модель можна легко адаптувати до індивідуальних потреб, створюючи ідеальне місце для відпочинку. Розміри та об'єм. Модель довжиною. 155 см. , шириною. 70 см. та висотою. 60 см. чудово вписується в різноманітні інтер'єри, як у менші, так і в просторіші. Об'єм...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Marmorin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 230 кг |
| Висота | 60 см мм |
| Довжина: | 155 см мм |
| Марка | Marmorin Design |
| Матеріал | Конгломерат |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Перелив | З переливом |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 см мм |
- Ціна: 186 012 ₴





