Ванна Kaldewei Conoduo 200x100 235200013001

- В наявності
- Код: 1206709
117 434 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
15 причин, чому варто обрати сталеву ванну або піддон Kaldewei. Матеріал. Kaldewei самостійно виготовляє емаль, що гарантує її оптимальні властивості та забезпечує відмінне з'єднання зі сталлю. Стійкість до стирання та подряпин. Ванни та піддони Kaldewei важко подряпати, використовуючи звичайні матеріали, що застосовуються у ванній кімнаті. Під час спроби подряпати металом на емалі залишився слід, що є наслідком тертя металу. - емаль залишається неушкодженою. Температура води та матеріалу. Сталь як хороший провідник тепла швидко приймає температуру води або навколишнього середовища. Тепло...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaldewei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 220 л л |
| Висота | 43 см мм |
| Довжина: | 190 см мм |
| Марка | Kaldewei |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Conoduo |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Тип | Вбудована |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 117 434 ₴


