Душова кабіна New Trendy Nesta 90x90 мідна K4676

- В наявності
- Код: 181731135
71 216 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла душова кабіна. Nesta Copper Brushed. Душова кабіна Nesta Copper Brushed поєднує елегантний мінімалізм і сучасні технології. Відрізняється деталями в модному мідному кольорі з матовим, шліфованим покриттям, які вносять у ванну кімнату тепло і дизайнерський акцент. Солідна конструкція з загартованого скла товщиною 6 мм гарантує довговічність і безпеку використання. Косий підпірка забезпечує стабільність, а петлі, що піднімають двері, захищають ущільнювачі, що сприяє довговічності продукту і щоденному комфорту. Колекція Nesta пропонує широкий вибір...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Напівкруглі та 1/4 кола |
| Тип входу | Поворотні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 71 216 ₴






