Ванна Marmorin Mia 1678x894x790 PW557011678

- В наявності
- Код: 53463666
149 990 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Marmorin Mia 1678x894x790 PW557011678. Ванна. Marmorin Mia. - це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати комфорт з сучасним дизайном у своїй ванній кімнаті. Завдяки своїй овальній формі та елегантному білому кольору, ця ванна не лише виконує практичну функцію, але й вносить у інтер'єр унікальну атмосферу, що сприяє релаксації. Ця модель ідеально підходить для тих, хто цінує високу якість виконання та естетику. Розміри та об'єм. Модель. Marmorin Mia. має розміри. 167,8 см довжини, 89,4 см ширини та 79 см глибини. Ці параметри роблять, що...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Marmorin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 216 кг |
| Довжина: | 168 см мм |
| Матеріал | Конгломерат |
| Об'єм | 280 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Перелив | Без перелива |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 89 см мм |
- Ціна: 149 990 ₴





