Пристрій WC з функцією гігієни Meissen Keramik Genera Ultimate Square чорний S701516

- В наявності
- Код: 129321525
116 253 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Meissen Keramik Genera Ultimate Square унітаз з миттям з чорною панеллю. Сучасні унітази з миттям Meissen Keramik - це найвища якість, що забезпечує високий стандарт гігієни. Комфорт використання унітазу Genera Ultimate є пріоритетом. Додаткові функції миття. Осциляційне миття. Додаткова функція миття, що активується під час стандартного або жіночого миття, яка вводить митну насадку в осциляційні рухи вперед і назад, завдяки чому обмивається більша поверхня тіла. Пульсуюче миття. Додаткова функція миття, що активується під час стандартного або жіночого миття,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meissen |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 60 см мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Genera |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Підвісний |
| Тип | Унитаз с биде |
| Ширина | 37,5 см мм |
- Ціна: 116 253 ₴

