Унітаз Laufen Il Bagno Aless без сидіння H8209717570001

- В наявності
- Код: 150838311
83 197 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
довжина: 58,5 см. ширина: 39 см. висота: 35,5 см. тип зливу: горизонтальний. спосіб монтажу: на каркасі / до стіни. безободкова конструкція. сумісна з системою змиву 4,5/3 л. матеріал: кераміка. повне глазурування поверхні, що контактує з водою. прихована система монтажу Lufen EasyFit 2.0. для комплектування з: сидінням з повільним падінням. колір: білий матовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35,5 см мм |
| Довжина: | 58,5 см мм |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Il Bagno Alessi |
| Оздоблення | Матова |
| Сидіння | Без сидіння |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Спосіб встановлення | Підвісна |
| Ширина | 39 см мм |
- Ціна: 83 197 ₴

