Кабіна душова New Trendy New Soleo без піддону 90x120 Gunmetal Brushed K2186

- В наявності
- Код: 162566965
64 012 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна. New Soleo Gunmetal Brushed. Модель New Soleo Gunmetal Brushed має елегантні графітові деталі з матовим покриттям. Цей унікальний колір буде оцінений найвибагливішими користувачами. Характерною рисою колекції New Soleo є колонний завіс, що дозволяє розсувне відкриття дверей. Переваги душової кабіни New Soleo Gunmetal Brushed: Стильна ручка. Закруглена ручка чудово підходить до форми кабіни, завдяки чому продукт відмінно виглядає як у ванній кімнаті з традиційним, так і сучасним оформленням. Колонні завіси. Завіс...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | New Soleo Gunmetal Brushed |
| Оздоблення скла/скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
- Ціна: 64 012 ₴





