Кабіна душова Ronal Pur P3P без піддону 90см хром ліва P3PG550901007

- В наявності
- Код: 16851831
83 984 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ronal Pur P3P 90Cm chrom P3PG550901007 LEWA. Душові кабіни є надзвичайно важливим елементом кожної ванної кімнати, поєднуючи естетику з функціональністю. Вибір відповідної моделі може значно вплинути на комфорт щоденного використання, пропонуючи зручний спосіб для швидкого освіження або розслаблюючої ванни. Прикладом елегантного рішення є модель. Ronal Pur P3P 90Cm chrom P3PG550901007 LEWA., яка безумовно задовольнить очікування осіб, що шукають сучасні та практичні рішення. Завдяки різноманітності типів, матеріалів та функцій, ця кабіна стає привабливим вибором для тих,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Sanswiss |
| Оздоблення скла/скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 83 984 ₴

