Кабіна душова Ronal Pur P3P без піддону 80см хром ліва P3PG500801007

- В наявності
- Код: 16851818
81 360 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ronal Pur P3P 80Cm chrom P3PG500801007 LEWA. Душові кабіни - це невід'ємний елемент сучасних ванних кімнат, які поєднують у собі функціональність, естетику та комфорт використання. Обираючи душову кабіну, варто звернути увагу на різноманітність моделей, доступних на ринку, які можуть вписатися в будь-який простір і стиль оформлення. Півкруглі кабіни, як ця, є відмінним рішенням для тих, хто цінує як економію місця, так і естетику. Високоякісні матеріали та функціональність. У випадку цієї кабіни використано високоякісні матеріали, які...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Sanswiss |
| Оздоблення скла/скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 81 360 ₴

