Кабіна душова New Trendy Reflexa без піддону 80x80 ліва EXK-1245

- В наявності
- Код: 46542710
63 658 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна з дверима, що відкриваються назовні, серії Reflexa 80x80x200 см у прозорому склі компанії New Trendy. Серія душових кабін та нішевих дверей Reflexa з Лінії Platinum характеризується цікавим виглядом, доповненим високою якістю матеріалів і виконання. Загартоване скло має делікатні, але стабільні профілі та елегантну опору, яка, окрім функції користування, є декоративним акцентом в кожному інтер'єрі. Хромовані ручки чудово пасують до форми кабіни, завдяки чому продукт виглядає особливо вражаюче як у ванній кімнаті в традиційному, так і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Без піддона |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Квадратні |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 63 658 ₴










