Ванна Besco Leya 150x75 WAS150L

- В наявності
- Код: 167494701
62 411 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Besco Leya 150x75 WAS150L. Ванна. Besco Leya 150x75 WAS150L. це не лише елемент обладнання ванної кімнати, але й важливий акцент, який вносить у інтер'єр комфорт і естетику. Завдяки своїм розмірам та сучасному дизайну, стає центральною точкою оформлення простору, що дозволяє розслабитися після довгого дня. Розміри та об'єм. Модель Leya має розміри 150 см довжини та 75 см ширини, що робить її ідеальною для більшості ванних кімнат. Глибина ванни забезпечує комфорт під час купання, а об'єм 283 літри дозволяє повне занурення та релакс. Форма та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43 кг |
| Висота | 58 см мм |
| Довжина: | 150 см мм |
| Марка | Besco |
| Матеріал | Акрил |
| Об'єм | 283 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Перелив | З переливом |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 75 см мм |
- Ціна: 62 411 ₴




