Умивальник Marmorin Mia S 550x420x850 PS557020550

- В наявності
- Код: 53463653
83 538 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Умивальник Marmorin Mia S 550x420x850. Умивальники є невід'ємною частиною кожної ванної кімнати, виконуючи не лише практичну, але й естетичну функцію. Вибір відповідного умивальника може суттєво вплинути на комфорт використання та вигляд інтер'єру. На ринку доступні різні види умивальників - від стільникових, через підстільникові, до вільностоячих. Кожен тип має свої унікальні характеристики та переваги, які варто врахувати при покупці. Сьогодні ми хочемо представити вам унікальну модель умивальника - Marmorin Mia S 550x420x850. Форма та розмір. Marmorin Mia S - це умивальник елегантної овальної форми.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Marmorin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 кг |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 42 см мм |
| Матеріал | Доломіт |
| Отвір для змішувача | Без отвору |
| Оздоблення | Гладка |
| Перелив | З переливом |
| Спосіб встановлення | Підлогове |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 42 см мм |
- Ціна: 83 538 ₴




