Ванна Omnires Shell M+ 175x78 чорна Lava SHELL175WWBLV

- В наявності
- Код: 168340507
117 303 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ванна вільностійка з колекції OMNIRES SHELL M+ характеризується сучасною еліптичною формою, яка м'якою лінією звужується до основи. Мінімалістична форма виглядає легко, а водночас солідно, створюючи ефект вирізаного зі скелі моноліту. Внутрішній профіль був розроблений так, щоб забезпечити комфорт під час купання. Форма оздоблена міцними, точно виконаними краями товщиною 2 см. Ванна характеризується низьким розташуванням, що підсилює комфорт використання при самостійному вході та виході чи купанні дітей. Має зручні у використанні рішення, такі як...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Omnires |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 см мм |
| Довжина: | 175 см мм |
| Матеріал | Санітарний композит |
| Мoдель | Shell M+ |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Перелив | Без перелива |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 78 см мм |
- Ціна: 117 303 ₴



