Кабіна душова New Trendy Avexa XR без піддону 90x100 чорний мат EXK6916

- В наявності
- Код: 157710421
83 144 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Avexa Black XR. Avexa Black XR - це досконалість виконання, в поєднанні з класичною чорною. Стильні рифлені деталі надають ванній кімнаті виразного характеру, що відображає наймодніші стилі оформлення. Колекція надає інтер'єру позачасової елегантності. Переваги кабіни Avexa: міцність і стабільність. Деталі поєднують функціональність та елегантність. Надійно фіксують продукт до стіни, зберігаючи мінімалістичний характер колекції. Підпори, виготовлені з високоякісного металу, ефективно стабілізують всю конструкцію. Рифлена структура. Петля з функцією підйому. Запобігає...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | Avexa Black XR |
| Оздоблення скла | Матова |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 83 144 ₴

