Ванна Besco Viya Matt біла вільностояча 160см з клик-клак білий WMMB160VKW

- В наявності
- Код: 138298261
88 236 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ванна вільностійка Besco Viya Matt Білий 160 + klik-klak білий очищений зверху 160x70. Буде чудовим елементом оснащення в стилі ретро, а також суперсучасної ванної кімнати. При оформленні кожної ванної кімнати, ванна віддячить, надаючи ексклюзивний інтер'єр. Разом з додатками, такими як умивальник того ж виробника, надасть ванній кімнаті унікального вигляду. Колір: Білий MATT. На замовлення доступні сифони в білому, чорному та золотому кольорах. Besco є виробником ванн і умивальників, які отримують золоті медалі за дизайн і якість продукту. Для отримання точнішої інформації про продукт, і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 71 см мм |
| Довжина: | 160 см мм |
| Марка | Besco |
| Матеріал | Інший |
| Мoдель | Viya |
| Об'єм | 170 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Тип | Підлогові |
| Форма | Інші |
| Ширина | 70 см мм |
- Ціна: 88 236 ₴

