Кабіна душова Radaway Essenza Pro Black без піддону 90Lx80R чорна 100950905401L+100950805401R

- В наявності
- Код: 90345245
65 141 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Essenza Pro Black PDD 90Lx80R Чорний 100950905401L+100950805401R. Душова кабіна. Radaway Essenza Pro Black PDD. це елегантний елемент кожної ванної кімнати, який поєднує. сучасний дизайн. з практичними рішеннями. У сьогоднішній час, коли все більше людей звертає увагу на естетику інтер'єрів, вибір відповідної моделі душу стає ключовим. Цей продукт вирізняється не лише своєю функціональністю, але й. високою якістю виконання., що робить його ідеальним рішенням для людей, які шукають сучасні та комфортні варіанти. Матеріали та оздоблення. Кабіна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 65 141 ₴










