Ванна Besco Olaya Glam срібна 160x68 ретро з золотими ніжками WAO160GSG

- В наявності
- Код: 136841058
90 586 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Besco Olaya Glam Срібна 160x68 Ретро + Золоті Ноги WAO160GSG. Ванна - це не лише місце для щоденної гігієни, але й зона релаксу, де можна відпочити після довгого дня. Срібна ванна в стилі ретро Olaya Glam з золотими ногами - це відмінний приклад поєднання класики та сучасності. Овальна форма цього моделі додає елегантності, створюючи ідеальне місце для релаксу, яке вразить кожного домогосподаря та гостя. Розміри та комфорт. Одним з ключових аспектів при виборі ванни є її розміри. Ванна Olaya Glam має довжину 160 см та ширину 68 см, що робить її відповідною...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 68 см мм |
| Довжина: | 160 см мм |
| Марка | Besco |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Olaya |
| Об'єм | 175 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 68 см мм |
- Ціна: 90 586 ₴

