Перфоратор DeWalt D25133K

- В наявності
- Код: 37874370
8 924 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt D25133K. Якщо ви шукаєте універсальний і ефективний інструмент для різних будівельних застосувань, DeWalt D25133K. буде відмінним вибором. Ця перфоратор поєднує в собі потужність, точність і довговічність, що робить її ідеальним рішенням для свердління та долблення в бетоні, цеглі та інших будівельних матеріалах. Універсальність використання. DeWalt D25133K. пропонує багато функцій, які полегшують роботу в різних умовах. Можливість вимкнення обертів дозволяє зручно долбити в цеглі, стіні, а навіть час від часу в бетоні. З іншого боку, функція вимкнення удару є безцінною при свердлінні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1 Ah |
| Вага | 2,6 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D25133K |
| Напруга | 230 V |
| Номінальна потужність | 800 W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Перфоратори |
| Тип схоплення | SDS-Plus |
| Частота ударів | 5500 |
| Енергія удару | 2.6 J |
- Ціна: 8 924 ₴



