Дискова пила Piła DeWalt DCS391N

- В наявності
- Код: 19500714
9 737 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пила DeWalt DCS391N. Ергономічна, гумова рукоятка. гарантує комфорт роботи. Дуже. витривала конструкція з підошвою, виготовленою з магнієвого лиття. дозволяє дуже точні, повторювані різання. Інтелектуальний вимикач. забезпечує відмінну керованість при всіх застосуваннях. Безінструментове налаштування кута відхилення від вертикалі та глибини різання. з легкою для читання шкалою забезпечують максимальну для акумуляторних електроінструментів універсальність застосувань. Блокування шпинделя для швидкої та легкої заміни диска. Вимикач із захистом та електронний гальмо. для хорошої...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,2 кг |
| Внутрішній діаметр диска (мм) | 165 мм |
| Глибина різу | 55 мм мм |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 42 |
| Глибина різання під кутом 90 градусів (мм) | 55 |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Довжина напрямної (см) | 36 |
| Кількість зубів | 24 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS391MN-XJ (без акумулятора та зарядного пристрою) |
| Потужність | 760 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 5150 об./хв |
- Ціна: 9 737 ₴



