Лобзик Dewalt DCS331N

- В наявності
- Код: 19500698
14 252 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лобзик 400W XR 18V DeWALT DCS331N. ІНФОРМАЦІЯ. Акумуляторний лобзик новітньої технології XR Li-Ion, 18 V. Потужний двигун з змінними щітками, з регульованою швидкістю, охолоджений вентилятором забезпечує до 3000 ходів на хвилину. Вимикач з плавним налаштуванням частоти ходів і блокуванням включення забезпечує безпеку користувача. Безінструментове налаштування підошви з захисною накладкою вперед, назад і під кутом до 45° в обидві сторони. Патентована, безінструментова система заміни пилок з хвостовиками типу T. Патентований механізм проти вібрацій з противагою та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,1 кг |
| Глибина різання в алюмінії | 10 мм мм |
| Глибина різання в дереві | 135 мм мм |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Кріплення полотна | Тип T |
| Максимальна швидкість ходу (об/хв) | 3000 |
| Мoдель | DCS331N-XJ (без акумулятора та зарядного пристрою) |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Щітковий |
- Ціна: 14 252 ₴

