Перфоратор DeWalt DCH133N

- В наявності
- Код: 51236506
9 894 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний перфоратор DeWalt DCH133N. Перфоратор. DeWalt. буде ідеальним інструментом для свердління отворів під анкери в твердих матеріалах. Має можливість традиційного свердління, ударного та повного вимкнення обертів і використання її для підбивання. Виробник забезпечує найнижчий у своєму класі рівень вібрації, що підвищує безпеку та комфорт роботи і дозволяє користувачеві продовжити час безперервної роботи. Презентована модель не має в комплекті акумулятора та зарядного пристрою. Опис: Ідеальна для свердління отворів під анкери в бетоні, цеглі та мурі до 26 мм. Зупинка...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 Ah |
| Вага | 2 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCH133N |
| Напруга | 18 V |
| Номінальна потужність | 400 W Вт |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Перфоратори |
| Тип схоплення | SDS-Plus |
| Частота ударів | 5680 |
| Енергія удару | 2.6 J |
- Ціна: 9 894 ₴






