Ексцентрикова шліфувальна машина Dewalt DCW210NTXJ

- В наявності
- Код: 85654847
9 593 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt DCW210NT (14490). Характеристика: Безпровідна ексцентрикова шліфувальна машина 18V Li-Ion XR з потужним безщітковим двигуном. Шліфувальний диск діаметром 125 мм з кріпленням паперу на липучці. Можливість регулювання обертів в діапазоні від 8000 до 12000 об/хв забезпечує ідеальний вибір швидкості шліфування для всіх матеріалів. Вбудований роз'єм для пилососа, що дозволяє безпосереднє підключення до пилососа за допомогою системи DEWALT AirLock. Низький рівень вібрації дозволяє працювати довше без втоми. Антиковзка ручка верхньої рукоятки та корпусу, дає...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,93 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр коливального руху (мм) | 2,6 |
| Додаткова інформація | Транспортний кейс у комплекті |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 12000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCW210NT |
| Потужність | 300 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Тип | Орбітальні шліфмашини |
- Ціна: 9 593 ₴

