Сабельна пила DeWalt DCS380N

- В наявності
- Код: 19500711
10 354 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова генерація сабельних пил з новою технологією Li-Ion XRZ нової інтелектуальної лінійки XR Li-Ion для більшої ефективності та продуктивності роботи. DeWalt DCS380N. Витривалий та ефективний двигун з змінними щітками, охолоджений вентилятором, забезпечує швидке різання завдяки 2950 ходам на хвилину та довжині ходу 28.6mm для підвищення продуктивності роботи. Електронне регулювання швидкості, швидкознімний патрон для леза lock-off та електронний гальмо двигуна забезпечують комфорт та безпеку роботи. Безінструментова, важільна система швидкого та легкого монтажу леза. Ухильна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,7 kg |
| Глибина різу | 300 mm мм |
| Комплектація | Валіза |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS380N-XJ |
| Потужність | 560 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ножівка |
| Частота обертання | 2950 об./хв |
- Ціна: 10 354 ₴



