Дриль-шуруповерт Dewalt 18V DCD708D2T

- В наявності
- Код: 100831004
10 629 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Увага! DeWALT впроваджує нові моделі зарядних пристроїв, які можуть відрізнятися зовнішнім виглядом від тих, що на фотографіях. Купуючи продукт, ви можете отримати одну з цих моделей. Не хвилюйтеся – як нові, так і старі моделі мають ідентичні технічні параметри. Безщіткова дриль-шуруповерт 2 швидкості 18V XR 65 Nm 2x2Ah DeWALT DCD708D2T валізка. Зміст набору. Безщіткова дриль-шуруповерт 2 швидкості 18V XR 65 Nm DeWALT DCD708. 2 акумулятори Li-Ion XR 18V/2Ah DCB183. Зарядний пристрій XR багатонапруговий XR 10,8-18V. Металевий кріплення для пояса. Валізка тип TSTAK. Гарантійний талон. документ покупки. Акумуляторна дриль-шуруповерт...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Додаткова інформація | Другий акумулятор у комплекті |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2 Ah |
| Жорсткий крутний момент (Нм) | 65 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 30 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 13 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCD708D2T |
| Потужність | 18 W |
| М'який крутний момент (Нм) | 26 |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Швидкість обертання | 1650 об./хв |
| Тип | Безударний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | Самозатискний |
- Ціна: 10 629 ₴




