Дискова пила DeWalt DWC410

- В наявності
- Код: 7838757
11 299 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWALT. Різак для плитки. Кераміки на мокро. DWC410. 1300W. 110mm. DeWALT DWC410. це різак для плитки з дуже великою потужністю, що дозволяє різати граніт, порцеляну, бетон чи камінь. Потужність 1300W. закрита в такому невеликому пристрої задовольнить кожного професіонала. Тепер вам не потрібно турбуватися про пошук відповідного диска для цього різака, оскільки в комплекті. є відповідний діамантовий диск. , що дозволяє. різати на сухо і мокро. на глибину до. 34mm. компанії DeWALT. Різак оснащений шнуром, який. подає воду. і зменшує запилення,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 kg |
| Діаметр диска | 110 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWC410-QS |
| Потужність | 1300 W |
| Призначення | Для бетону |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Циркулярні |
| Частота обертання | 13000 об./хв |
- Ціна: 11 299 ₴




