Дриль-шуруповерт DeWalt DCD740NT

- В наявності
- Код: 46393828
11 443 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Особливості продукту. Шуруповерт працює з новими літій-іонними акумуляторами 18V серії XR з підвищеною міцністю та ефективністю. Пристрій має 2 діапазони швидкості для оптимальних умов роботи. Змінний напрямок обертів дозволяє виводити свердло та викручувати шурупи. Інструмент оснащено великим перемикачем, що забезпечує зручне використання в різних положеннях. Двигун дриля охолоджується вентилятором, що подовжує його термін служби. Сталеві зубчасті колеса редуктора гарантують оптимальну передачу потужності та високу міцність. Дриль-шуруповерт має...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Додаткова інформація | Зворотні оберти |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 28 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 10 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCD740NT-XJ |
| Потужність | 360 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Безударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Частота обертання | 2000 об./хв |
- Ціна: 11 443 ₴

