Дискова пила DeWalt DCS565NXJ

- В наявності
- Код: 112015669
11 430 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCS565NXJ. DeWalt DCS565NXJ. це прогресивна дискова пила, яка поєднує в собі потужність, точність та мобільність. Завдяки своїй потужності 2400 Вт і швидкості обертання 4950 об./хв., є ідеальним інструментом для різноманітних робіт з різання в будівництві та ремеслі. Модель також вирізняється сучасним дизайном та функціональністю, що робить її незамінною підтримкою для кожного професіонала та майстра. Потужність і технічні параметри. Пила. DeWalt DCS565NXJ. характеризується вражаючою потужністю, що робить її ідеальним інструментом для інтенсивних завдань. Завдяки диску діаметром...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,8 kg |
| Внутрішній діаметр диска (мм) | 165 mm |
| Діаметр диска | 165 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS565N |
| Потужність | 2400 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Циркулярні |
| Частота обертання | 4950 об./хв |
- Ціна: 11 430 ₴

