Шабельна пила Dewalt Brushless XR 18V DCS382NXJ

- В наявності
- Код: 120977266
11 679 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна пила шабельна 18V DEWALT [DCS382N-XJ]: застосована технологія. XR Li-Ion. забезпечує відмінну ефективність і продуктивність роботи, має безінструментову, обертальну систему кріплення полотна, що полегшує його заміну і збільшує універсальність застосувань, двопозиційний затиск полотна дозволяє виконувати плоскі різи і більшу універсальність, пила DCS382 має електронне гальмо і плавну регуляцію частоти ходу (регулювання швидкості подачі) на кнопці вмикання, що дозволяє точно вибрати швидкість в залежності від типу ріжучого матеріалу і використаного...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Глибина різу | 300 mm мм |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS382N |
| Потужність | 880 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ножівка |
| Частота обертання | 3200 об./хв |
- Ціна: 11 679 ₴






