Дриль-шуруповерт DeWalt DCD991NT

- В наявності
- Код: 50638869
10 617 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
3-швидкісна дриль-шуруповерт XRP, 18V Li-Ion DeWalt DCD991NT. дриль-шуруповерт XR Li-Ion XRP з безщітковим двигуном,. яскравий світлодіод LED з функцією затримки вимкнення покращує видимість робочої зони,. 3 діапазони швидкості для роботи з великим крутним моментом, стандартних застосувань та свердління з високою швидкістю обертання,. муфта з можливістю налаштування 11 значень крутного моменту забезпечує точне, оптимальне закручування,. однотрубний, швидкозатискний патрон дриля 13 мм з автоматичною блокуванням шпинделя дозволяє швидку та легку зміну свердел і насадок для шурупів,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Довжина шнура | 2 m |
| Додаткова інформація | Транспортувальний кейс у комплекті |
| Ємність акумулятора (А·год) | 5 Ah |
| Жорсткий крутний момент (Нм) | 95 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 15 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 15 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCD991NT-XJ |
| Потужність | 820 W |
| М'який крутний момент (Нм) | 66 |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Безударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
- Ціна: 10 617 ₴

