Дриль-шуруповерт DeWalt DCD777D2T-QW

- В наявності
- Код: 84852402
14 290 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна дриль-шуруповерт 18V DEWALT DCD777D2T-QW. новітнє покоління дриль-шуруповерта XR Li-Ion XR з безщітковим двигуном, завдяки 2-швидкісній металевій трансмісії та високому крутному моменту (65 Нм) дозволяє свердлити та закручувати точно і з великою силою, регулювання швидкості, перемикач напрямку обертання, 16-ступенева регуляція крутного моменту, новий яскравий світлодіод з функцією затримки вимкнення покращує видимість робочої зони, функція ліхтарика, однотулейний, швидкозатискний патрон дриля 13 мм з автоматичною блокуванням шпинделя дозволяє на швидку та легку заміну...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,15 kg |
| Додаткова інформація | Другий акумулятор у комплекті |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2 Ah |
| Жорсткий крутний момент (Нм) | 65 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 30 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 13 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCD777D2TQW |
| Потужність | 340 W |
| М'який крутний момент (Нм) | 27 |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Швидкість обертання | 0-500/1750 об./хв |
| Тип | Безударний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
- Ціна: 14 290 ₴






