Цепна пила Makita UC3051A

- В наявності
- Код: 32080209
10 695 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Електрична пила ланцюгова 30см UC3051A MAKITA. Електрична пила ланцюгова 30cm UC3051A MAKITA. UC3051A. Електронний захист захищає двигун від перегріву внаслідок перевантаження. Великий бак для олії та віконце, що дозволяє перевірити рівень олії для змащення ланцюга в баку. Автоматичне змащення ланцюга. Безінструментова заміна та натяг ланцюга. М'який старт забезпечує плавний пуск машини. Оснащений (безпечним) фрикційним зчепленням, що запобігає заклинюванню, та швидке зупинення за допомогою електричного гальма. Завдяки м'якому пуску ця пила...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,4 кг |
| Довжина напрямної (см) | 30 |
| Довжина різу | 30 см см |
| Додаткова інформація | Автоматичне змащення ланцюга |
| Мoдель | UC3051A |
| Потужність | 2000 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Ланцюгова |
- Ціна: 10 695 ₴

