Перфоратор DeWalt DCH172NT

- В наявності
- Код: 120897517
11 168 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCH172NT. Перфоратор. DeWalt DCH172NT. це один з найважливіших інструментів в арсеналі кожного фахівця, який працює в будівельній, ремонтній чи промисловій галузі. Завдяки своїй універсальності та ефективності, інструмент це знаходить застосування в різноманітних проектах, від свердління отворів у бетоні, через кування, до оздоблювальних робіт. Вибір відповідного ударного молота є ключовим, щоб забезпечити собі комфорт і ефективність під час виконання завдань. Потужність і продуктивність DeWalt DCH172NT. Потужність і продуктивність ударного молота є ключовими для його ефективності. DeWalt...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCH172NT |
| Напруга | 18 V |
| Номінальна потужність | 400 W Вт |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Перфоратори |
| Тип схоплення | SDS-Plus |
| Частота ударів | 4980 |
| Енергія удару | 1.4 J |
- Ціна: 11 168 ₴

