Дриль-шуруповерт Dewalt DCD778D2T

- В наявності
- Код: 103412154
12 087 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Компактна дриль-шуруповерт з ударом і безщітковим двигуном. Dewalt 18V Xr DCD778D2T. Компактна дриль-шуруповерт з ударом і безщітковим двигуном 18V з акумуляторами в технології XR Li-Ion 2.0 Ah. Однотулевий патрон 13 мм з блокуванням шпинделя дозволяє швидко змінювати свердло або насадку шуруповерта однією рукою. Дві швидкості роботи, електронне керування швидкістю та перемикач напрямку роботи забезпечують максимальний контроль. Ергономічна конструкція спуску дозволяє на повний контроль. 15 значень моменту обертання забезпечують оптимальне закручування і свердління багатьма діаметрами...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,5 кг |
| Додаткова інформація | Другий акумулятор у комплекті |
| Ємність акумулятора (Ah) | 2 Ah |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні (мм) | 13 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 30 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 13 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCD778D2T |
| Потужність | 340 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ударні |
| Тип двигуна | Безщіткові |
| Тип схоплення | Softgrip |
| Частота обертання | 1750 об./хв |
- Ціна: 12 087 ₴



