Дриль-шуруповерт DeWalt DCD791D2

- В наявності
- Код: 43777412
11 562 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCD791D2. Характеристика: Компактна дриль-шуруповерт з сучасними літій-іонними акумуляторами XR. За велику продуктивність двигуна відповідає його безщіткова конструкція, що подовжує час роботи без обслуговування. Пристрій характеризується невеликою вагою та компактними розмірами, що дозволяє комфортно працювати в будь-яких умовах. Великий крутний момент шуруповерта дозволить вільно працювати з будь-яким видом матеріалу. У комплекті є два акумулятори, зарядний пристрій та міцний транспортний кейс, який полегшить перенесення та зберігання інструмента. Безщіткова технологія...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,5 кг |
| Довжина дроту | 1,73 |
| Додаткова інформація | Кейс для транспортування в комплекті |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2 Ah |
| Жорсткий крутний момент (Нм) | 70 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні (мм) | 1 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 40 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 1 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCD791D2 |
| Потужність | 18 W |
| М'який крутний момент (Нм) | 27 |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Швидкість обертання | 0-550/2000 об/хв |
| Тип | Ударні |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | Зубчастий |
- Ціна: 11 562 ₴




