Дискова пила Dewalt DCS571N

- В наявності
- Код: 89470006
15 708 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
БЕЗПРОВОДНА КРІПЛЕННЯ DCS571. Безщітковий двигун DEWALT забезпечує тривалий час роботи, надійність і довговічність. Покращена ергономічна конструкція і гумова ручка підвищують комфорт. Тонке різання 115 мм, 24-зубчастий ніж з карбіду дозволяє ефективно працювати і швидко, гладко різати при максимальній глибині різання 38 мм. Ергономічний набір ручок з гумовим покриттям для оптимізації комфорту користувача. Безключовий кут фрезерування і регулювання глибини різання з читабельною шкалою для максимальної універсальності бездротового. Надзвичайно міцна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,5 кг |
| Глибина різу | 38 mm мм |
| Глибина різання під кутом 90 градусів (мм) | 38 |
| Діаметр диска | 115 mm |
| Довжина напрямної (см) | 38 |
| Довжина різу | 38 см |
| Довжина ланцюга (см) | 38 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS571N-XJ |
| Потужність | 475 W |
| Напруга | 18 V |
| Об'єм двигуна (см3) | 38 |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 4500 об./хв |
| Шум | 38 dB |
- Ціна: 15 708 ₴




