Кутова шліфувальна машина Dewalt DCG406NTXJ

- В наявності
- Код: 62340074
11 745 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt DCG406NTXJ. Кутова шліфувальна машина Dewalt DCG406NTXJ. Інноваційна кутова шліфувальна машина для дисків діаметром 125 мм з надійним безщітковим двигуном, що забезпечує високу продуктивність незалежно від умов роботи. Плечовий перемикач, який при відпусканні негайно вимикає пристрій. Електронний гальмо зупиняє диск за кілька секунд. Електронна муфта автоматично вимикає пристрій у разі блокування диска. Захисні решітки запобігають потраплянню пилу та бруду в двигун, захищаючи пристрій від пошкоджень. Двопозиційна бічна рукоятка гарантує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Довжина шнура | 1 м |
| Додаткова інформація | М'який старт |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 9000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCG406M1 |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Швидкість обертання без навантаження | 0-9000 об./хв. |
| Вміст комплекту | валіза |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 11 745 ₴


