Буровий молоток Graphite 58G877

- В наявності
- Код: 157229511
11 667 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
58G877 МОЛОТОК БУРЕНИЙ SDS MAX 1300W, ВАЛІЗА GRAPHITE. Молоток бурений SDS Max 1300 W - це інструмент, ідеальний для професіоналів, які займаються демонтажними роботами та підготовкою поверхонь для монтажу установок. Завдяки своїй великій потужності 1300 W та функціям долотіння та режиму індексації долота, він здатний впоратися з важкими матеріалами, такими як бетон чи камінь. Молоток оснащений системою SDS-max, яка забезпечує безпечне та ефективне виконання робіт навіть при великих навантаженнях. У комплекті є 4-метровий живильний кабель, що забезпечує більшу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Мoдель | 58G877 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 300 Вт Вт |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Зносні молоти |
| Тип схоплення | SDS-Max |
| Частота ударів | 2400 |
| Енергія удару | 20 Дж |
- Ціна: 11 667 ₴







