Дискова пила Piła Dewalt DCS512NTXJ

- В наявності
- Код: 120632580
14 159 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Компактна безщіткова дискова пила 140x20mm 12V з гальмом DeWALT DCS512NT BODY кейс. Вміст набору: акумуляторна дискова пила 140x20mm 12V з гальмом DeWALT DCS512. Дискова пила 140x20mm 24 зуба DeWALT DT20434. Паралельний напрямок. Підключення для пилососа. Сервісний ключ. Транспортний кейс типу TSTAK. Гарантійна картка. Версія NT BODY - без акумуляторів і зарядного пристрою в комплекті, упаковка кейс типу TSTAK. Компактна дискова пила DCS512 оснащена безщітковим двигуном, що живиться акумуляторами серії XR Li-Ion 12V. Пристрій має дуже компактні розміри в порівнянні з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,2 кг |
| Діаметр диска | 140 мм |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS512NT |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 3600 об./хв |
- Ціна: 14 159 ₴

