Кутова шліфувальна машина DeWalt DCG418NT-XJ

- В наявності
- Код: 128929031
13 162 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCG418NT-XJ. DeWalt DCG418NT-XJ. це акумуляторна кутова шліфувальна машина, яка поєднує в собі. потужність. ,. інноваційні функції. та. зручність використання. Ідеальна для шліфування, різання та полірування, підійде як для професійних майстерень, так і для домашніх проектів. Завдяки використанню сучасних рішень, цей інструмент забезпечує ефективність роботи в різних умовах. Зміст набору. У комплекті з. шліфувальною машиною DeWalt. користувач отримує всі необхідні елементи для ефективного використання інструмента. До складу набору входять: шліфувальна машина DeWalt DCG418NT-XJ. ,. 2-позиційна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,2 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | Безінструментальна заміна диска |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 9000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCG418NT-XJ |
| Потужність | 2300 W |
| Напруга | 54 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфмашини |
| Шум | 95 дБ |
- Ціна: 13 162 ₴

