Дискова пила Dewalt DWE576K

- В наявності
- Код: 77976188
13 660 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пила Dewalt Dwe576K. Двигун з великим крутним моментом і потужністю забезпечує найкращі параметри різання. Пилу використовують безпосередньо з системою напрямних шини DEWALT. Універсальна дискова пила для поздовжнього та поперечного різання деревини та інших будівельних матеріалів. Додаткова рукоятка дозволяє безпечну роботу двома руками. Шкала точного налаштування глибини різання до 61 мм. Плавне налаштування кута відхилення від вертикалі до 57°. Оптимальне балансування забезпечує безпечну та комфортну роботу. ТЕХНІЧНІ ДАНІ: Споживана потужність: 1600 Вт. Корисна потужність: 1000 Вт. Швидкість без навантаження:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 kg |
| Внутрішній діаметр диска (мм) | 190 mm |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 43 |
| Глибина різання під кутом 90 градусів (мм) | 61 mm |
| Діаметр диска | 190 mm |
| Мoдель | DWE576K-QS |
| Потужність | 1600 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Розміри | 355 x 245 mm |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 5200 об./хв |
- Ціна: 13 660 ₴


