Шабельна пила Dewalt DCS367NT-XJ

- В наявності
- Код: 55931912
13 910 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
акумуляторна, безщіткова пила шаблона DCS367NT. компактна пилка шаблона, що дозволяє різати навіть у важкодоступних місцях, легке управління інструментом та покращений баланс завдяки центральному розташуванню двигуна, 4-позиційне кріплення полотна дозволяє підвищити точність і універсальність застосувань, кріплення полотна за допомогою важеля дозволяє швидку і безінструментальну його заміну, має світлодіод, який забезпечує кращу видимість лінії різу, в комплекті є міцний транспортний кейс TSTAK II. технічні параметри пили шаблона DCS367:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Глибина різу | 300 мм мм |
| Комплектація | Валіза |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS367NT-XJ |
| Потужність | 310 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ножівка |
| Частота обертання | 2900 об./хв |
- Ціна: 13 910 ₴



